Program PIT 2012

Rozliczenie roczne nadchodzi wielkimi krokami. Czasem rozliczenia podatku pit 2012 jest pierwsza połowa 2013 roku. Czy wybrałeś już sposób rozliczenia? Może Program PITy 2012 pomoże tym razem również Tobie?

Żmudna, trudna praca i pusty portfel nie muszą już w dalszym ciągu kojarzyć się z rozliczaniem PIT. Przecież do rozliczenia PIT2012 potrzebujesz księgowej, o ile nie jesteś właścicielem firmy. Program PITy 2012 został stworzony właśnie z myślą o wszystkich, którzy chcą poradzić sobie z rozliczeniem rocznym sami. W nagrodę mogą to zrobić w swoich ciepłych mieszkankach i przede wszystkim w kilka minut.

PITy, które wypełni Program PITy 2012:

  • PIT-28,
  • PIT-36
  • PIT-36L
  • PIT-37
  • PIT-38

 

PIT 2012 Program – jak rozliczyć podatek?

Program do PITów jest całkowicie bezpłatny i można go ściągnąć z Internetu – między innymi z tej strony. Instalacja przebiega szybko i bez problemu. Gdy już uruchomisz Program PIT, wybierzesz najbardziej odpowiadający Ci sposób rozliczenia:

  • kreator PIT
  • formularz interaktywny

Każdy początkujący nie mający pojęcia co do wydruku PIT, może posiłkować się kreatorem, który służy pomocą. Na podstawie danych, program wybierze odpowiedni formularz. Najważniejsze jest to, że pomoże wypełnić PIT, przeprowadzi krok po kroku przez rozliczenie roczne i wskaże , w których miejscach popełniliśmy błąd.

Program umożliwia na wydrukowanie wypełnionego PITu i tradycyjne złożenie podpisanego dokumentu w urzędzie skarbowym i pozwala też na złożenie zeznania rocznego przez Internet. Można wybrać jedną z opcji, w zależności od upodobań. Jeśli zdecydujesz się na PIT 2012 przez Internet, program wygeneruje urzędowe poświadczenie odbioru, czyli UPO, które potwierdzi, że deklaracja roczna została złożona.

 

Rekomendacje Program PITy

Jeśli zastanawiasz się, czy Program PITy 2012 zasługuje na Twoje zainteresowanie, zwróć uwagę, że to właśnie on dołączany był do gazet, np. „PC Format”, „Chip”, „Polska The Times”, a poza tym rekomenduje go Instytut Polskiej Księgowości.

Ściągnij PIT 2012 Program, przetestuj i wtedy zdecydujesz, czy odpowiada Ci ten sposób na łatwiejsze rozliczenie roczne.